Palgatrend riigis Serbias
Jälgi riigi Serbia keskmise, mediaanpalga ja palgajaotuse muutusi ametliku statistika põhjal.
Ametlikud andmed seisuga juuni 2026 · Serbia Statistikaamet (SORS)
Mediaan / Keskmine
Olulised palgastatistika näitajad
| Periood | Mediaan (RSD/kuu) | Keskmine (RSD/kuu) |
|---|---|---|
| jaanuar 2018 | 53 276 | 69 218 |
| veebruar 2018 | 51 702 | 66 084 |
| märts 2018 | 52 595 | 68 251 |
| aprill 2018 | 52 779 | 67 901 |
| mai 2018 | 54 181 | 69 684 |
| juuni 2018 | 52 951 | 68 047 |
| juuli 2018 | 53 145 | 68 029 |
| august 2018 | 53 634 | 68 831 |
| september 2018 | 52 126 | 66 251 |
| oktoober 2018 | 54 066 | 69 012 |
| november 2018 | 54 598 | 69 949 |
| detsember 2018 | 54 536 | 72 167 |
| jaanuar 2019 | 57 111 | 75 296 |
| veebruar 2019 | 55 478 | 72 350 |
| märts 2019 | 56 154 | 74 755 |
| aprill 2019 | 57 545 | 75 441 |
| mai 2019 | 58 319 | 76 511 |
| juuni 2019 | 56 544 | 74 009 |
| juuli 2019 | 58 642 | 76 056 |
| august 2019 | 57 732 | 74 768 |
| september 2019 | 57 217 | 74 160 |
| oktoober 2019 | 58 889 | 76 096 |
| november 2019 | 60 037 | 77 879 |
| detsember 2019 | 61 396 | 82 257 |
| jaanuar 2020 | 63 692 | 82 836 |
| veebruar 2020 | 62 183 | 80 288 |
| märts 2020 | 61 814 | 82 320 |
| aprill 2020 | 60 875 | 81 486 |
| mai 2020 | 61 320 | 81 464 |
| juuni 2020 | 62 753 | 82 572 |
| juuli 2020 | 63 093 | 83 016 |
| august 2020 | 62 019 | 80 901 |
| september 2020 | 63 198 | 82 515 |
| oktoober 2020 | 64 011 | 83 106 |
| november 2020 | 64 656 | 84 201 |
| detsember 2020 | 67 061 | 90 849 |
| jaanuar 2021 | 65 997 | 87 058 |
| veebruar 2021 | 65 597 | 85 864 |
| märts 2021 | 67 915 | 89 894 |
| aprill 2021 | 67 793 | 89 582 |
| mai 2021 | 68 696 | 89 720 |
| juuni 2021 | 68 716 | 89 793 |
| juuli 2021 | 68 716 | 89 330 |
| august 2021 | 68 716 | 89 202 |
| september 2021 | 68 716 | 89 980 |
| oktoober 2021 | 68 718 | 91 132 |
| november 2021 | 71 414 | 95 312 |
| detsember 2021 | 73 530 | 102 196 |
| jaanuar 2022 | 73 482 | 97 877 |
| veebruar 2022 | 73 870 | 97 392 |
| märts 2022 | 76 073 | 102 781 |
| aprill 2022 | 76 248 | 100 727 |
| mai 2022 | 78 165 | 102 432 |
| juuni 2022 | 77 880 | 102 523 |
| juuli 2022 | 77 282 | 100 937 |
| august 2022 | 79 986 | 103 963 |
| september 2022 | 79 273 | 103 476 |
| oktoober 2022 | 79 899 | 104 039 |
| november 2022 | 82 378 | 108 001 |
| detsember 2022 | 83 359 | 115 315 |
| jaanuar 2023 | 86 917 | 114 228 |
| veebruar 2023 | 85 915 | 112 212 |
| märts 2023 | 88 855 | 117 669 |
| aprill 2023 | 88 251 | 115 631 |
| mai 2023 | 91 549 | 118 992 |
| juuni 2023 | 90 282 | 118 025 |
| juuli 2023 | 89 385 | 115 664 |
| august 2023 | 91 780 | 118 918 |
| september 2023 | 90 828 | 117 472 |
| oktoober 2023 | 92 810 | 119 791 |
| november 2023 | 95 627 | 123 971 |
| detsember 2023 | 96 291 | 130 405 |
| jaanuar 2024 | 101 799 | 132 372 |
| veebruar 2024 | 100 650 | 129 934 |
| märts 2024 | 100 705 | 133 373 |
| aprill 2024 | 102 095 | 133 356 |
| mai 2024 | 107 210 | 138 332 |
| juuni 2024 | 102 517 | 132 290 |
| juuli 2024 | 105 007 | 135 195 |
| august 2024 | 104 450 | 133 591 |
| september 2024 | 103 830 | 132 783 |
| oktoober 2024 | 106 277 | 136 173 |
| november 2024 | 107 611 | 138 911 |
| detsember 2024 | 109 817 | 148 428 |
| jaanuar 2025 | 114 600 | 148 440 |
| veebruar 2025 | 111 349 | 142 908 |
| märts 2025 | 112 877 | 148 652 |
| aprill 2025 | 115 902 | 150 777 |
| mai 2025 | 116 568 | 148 930 |
| juuni 2025 | 115 305 | 147 947 |
| juuli 2025 | 117 244 | 150 646 |
| august 2025 | 115 321 | 146 026 |
| september 2025 | 117 799 | 150 947 |
| oktoober 2025 | 119 885 | 153 153 |
| november 2025 | 119 904 | 154 772 |
| detsember 2025 | 125 090 | 169 921 |
| jaanuar 2026 | 127 555 | 163 385 |
| veebruar 2026 | 125 763 | 160 067 |
| märts 2026 | 127 701 | 167 263 |
| aprill 2026 | 130 260 | 168 008 |
| mai 2026 | 128 436 | 163 470 |
| juuni 2026 | 129 870 | 166 123 |
Allikas: ametlik riiklik statistika. Väärtused kohalikus vääringus.
Palgapiirid töötajate osakaalu järgi
Iga joon näitab palgapiiri, millest vähem või sama palju teenib ligikaudu märgitud osa töötajatest. 10% joon tähistab madalaimat kümnendikku, 50% joon jaotuse keskpunkti ning 90% joon piiri, millest vähem teenib üheksa töötajat kümnest.
Mediaanpalga muutus võrreldes eelmise avaldatud perioodiga.